Bangkirai

TERASA BANGKIRAI

kvalitní dřevené terasy

Bangkirai jsou stromy pocházející z asijských zemí, především z Indie, Pákistánu, Srí lanky, Thajska a Vietnamu. Kmeny stromů Bangkirai běžně dorůstají výšky okolo 50 m a průměru kmenu více jak 120 cm. Dřevina je až 3x tvrdší než dub. Jádrové dřevo má v čerstvém stavu žlutohnědý až nazelenalý nádech, ovšem po čase ztmavne na olivově hnědou barvu. Jedná se o jednu z nejodolnějších dřevin, která se vykazuje vysokou odolností vůči plísním a hmyzu. Letokruhy u dřeva nejsou znatelné a suché dřevo je bez zápachu. I přesto že je dřevo velmi odolné, mohou se v něm nacházet otvory od hmyzu, které ovšem nijak neovlivňují kvalitu, nebo životnost dřeva. Díky obsaženým olejnatým látkám je dřevo tvrdé a má dlouhou životnost.

Terasová prkna Bangkirai

Rýhované provedení ve velikosti 25x145mm

Rozměr Kvalita Cena
25x145mm A/B - B/C Pro informace o ceně a skladové zásobě nás kontaktujte

Terasová prkna bangkirai

Proč právě exotickou dřevinu?

V naší nabídce naleznete pouze exkluzivní kvalitu označenou KD Premium – garantující, že se jedná o sušený a výběrový materiál nejvyšší kvality této dřeviny. Díky dlouholeté zkušenosti víme jak je kvalita, síla a suchost materiálu důležitá a nemáme zájem dodávat materiál nižší kvality. Víme, že zákazník čeká za poměrně vysokou cenu dřevinu s vysokou kvalitností a živostností. Rádi Vám poradíme s Vašimi dotazy a dodáme montážní pomůcky, díky kterým namontujete výsledný produkt v nejvyšší kvalitě, špatná volba montážních pomůcek, či nedodržení postupu může vést ke snížení životnosti a funkčnosti.

Bangkirai
Bangkirai
Bangkirai
Bangkirai

Podkladové hranoly

Rozměr Kvalita Cena
40x70mm A/B - B/C Pro informace o ceně a skladové zásobě nás kontaktujte

Podkladové hranoly bangkirai

Nabízíme podkladové hranoly pro montáž terasy z exotické dřeviny, které jsou o stejné tvrdosti či dokonce vyšší.

Bangkirai
Bangkirai
Bangkirai
Bangkirai

Realizace

Realizace teras ze bangkirai

Terasy z bangkirai
Terasy z bangkirai
Terasy z bangkirai
Terasy z bangkirai
Terasy z bangkirai
Terasy z bangkirai
Terasy z bangkirai
Terasy z bangkirai

PŘÍSLUŠENSTVÍ

NÁTĚROVÉ HMOTY A MONTÁŽNÍ MATERIÁL

Vybrat kvalitní dřevinu pro Vaši terasu, nebo fasádu je velmi důležité, ale pouze s použítím těch nejkvalitnějších nátěrových hmot a montážních materiálů může Vaše terasa prokázat své jedinečné vlastnosti. Při výběru příslušenství proto volte pouze doporučené nátěrové hmoty a montážní material. V naší nabídce naleznete přírodní nátěry společnosti Osmo, které jsou stejně jako naše vruty RAPI-TEC prověřeny časem a zkušeností.

MONTÁŽNÍ NÁVODY

Podívejte se na video návody s postupem instalace příslušenství k venkovním terasám, ve kterých najdete podrobný popis s postupem. Ať už chcete montovat distanční drážky, nastavitelná upevnění, lůžko terasy, či podkladku pod terasu v níže uvedených videích naleznete potřebné informace. I přesto si nevíte rady s jiným problémem? Nevadí, kontaktujte nás a my Vám s čímkoliv velice rádi poradíme.

Montážní tipy a návody